foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

konkurs literackiUczniowie klas IV – VI naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie literackim „Piękno mojej Małej Ojczyzny słowem malowane”. Z dostarczonych prac panie polonistki wybrały trzy, które zostały wysłane do organizatora konkursu – Szkoły Podstawowej nr 4: praca uczennicy klasy VI a – Gabrieli Jachimczyk oraz prace uczennic klasy IV a – Karoliny Kostrzewy oraz Kingi Wejrauch. Praca literacka pt. – „Magiczne miejsce mojej Małej Ojczyzny” Karoliny Kostrzewy

zdobyła drugie miejsce w konkursie. W piątek 8 kwietnia Karolina odebrała dyplom i nagrodę w Szkole Podstawowej nr 4. Gratulujemy sukcesu!

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr