20160412 105029strDnia 12 kwietnia Szkoła Podstawowa nr 8 gościła panią Marlenę Popławską - Marek, autorkę książek dla dzieci i dorosłych. Uczniowie naszej placówki uczestniczyli w spotkaniu autorskim dotyczącym lektury „Wyprawa na maksa”. Wspólnie z pisarką i jej bohaterem wędrowali po całym świecie, zbierając ciekawe wiadomości na temat wybranych krajów. Na zakończenie spotkania dzieci mogły

zakupić książkę wraz z dedykacją autorki. Spotkanie zorganizowały panie: J. Strach, U. Tałuć i E. Staniszewska.