foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160401 104012strDnia 1 kwietnia uczniowie klasy IV a: Piotr Sujkowski, Wiktoria Jasińska i Kinga Wejrauch uczestniczyli w konkursie międzyszkolnym pt. „Baśnie i legendy krajów UE”. Konkurs zorganizowany został przez Szkołę Podstawową nr 12. Uczniowie musieli wykazać się znajomością legend wybranych krajów Europy, znać stolice państw europejskich, flagi tych państw, ciekawostki

związane z danymi państwami oraz podstawowe informacje o Unii Europejskiej. Dodatkowym zadaniem naszych reprezentantów było wykonanie karty tytułowej do legendy „Ptasie serce” oraz reklamy zachęcającej do przeczytania tej legendy. Zdobyliśmy IV miejsce, a uczniowie otrzymali wspaniałe nagrody! Do konkursu przygotowywały uczniów panie: Joanna Strach i Urszula Tałuć. Gratulacje dla uczestników konkursu!!!

Nasze certyfikaty

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr