20160401 104012strDnia 1 kwietnia uczniowie klasy IV a: Piotr Sujkowski, Wiktoria Jasińska i Kinga Wejrauch uczestniczyli w konkursie międzyszkolnym pt. „Baśnie i legendy krajów UE”. Konkurs zorganizowany został przez Szkołę Podstawową nr 12. Uczniowie musieli wykazać się znajomością legend wybranych krajów Europy, znać stolice państw europejskich, flagi tych państw, ciekawostki

związane z danymi państwami oraz podstawowe informacje o Unii Europejskiej. Dodatkowym zadaniem naszych reprezentantów było wykonanie karty tytułowej do legendy „Ptasie serce” oraz reklamy zachęcającej do przeczytania tej legendy. Zdobyliśmy IV miejsce, a uczniowie otrzymali wspaniałe nagrody! Do konkursu przygotowywały uczniów panie: Joanna Strach i Urszula Tałuć. Gratulacje dla uczestników konkursu!!!