foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20160310 124912strNasza szkoła realizuje program ,,Czytające szkoły”, w ramach kampanii społecznej ,,Cała Polska czyta dzieciom" oraz projekt „Warto czytać”. Podejmujemy różne działania, aby uczniowie pokochali czytanie. W dniu 10 marca 2016r. odbył się konkurs Pięknego czytania dla uczniów klas IV – VI zorganizowany przez panie polonistki oraz panią bibliotekarkę. Uczestnicy zawodów musieli

wybrać fragment książki spośród „nowości czytelniczych” naszej biblioteki i następnie mieli dwa tygodnie na przygotowanie się do ostatecznego występu. Głośne czytanie oceniało jury w składzie: panie Urszula Tałuć, Emilia Staniszewska oraz Joanna Strach. Pod uwagę brano zarówno poprawność warsztatową jak i stronę emocjonalną przekazu. Do konkursu przystąpiło piętnaścioro uczniów.

Ostateczne podsumowanie turnieju nastąpiło 22 marca na apelu szkolnym. Dyplomy wręczyła pani dyrektor Alicja Bałchan.

Mistrzem pięknego czytania została GABRIELA JACHIMCZYK z klasy VI a. Drugie miejsce w konkursie zdobyły uczennice: Natalia Kulik (VI a) i Małgorzata Leśniewska (IV a). Trzecie miejsce zajęła uczennica klasy IV a Kinga Wejrauch. Na wyróżnienie zasłużyli: Aleksandra Noga (IV a), Mateusz Kłosiński (VI a) oraz Alicja Dzieżyc (IV a) i Wiktoria Jasińska (IV a).

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web