foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

dstrDnia 4 marca uczennice z klasy IV a: Ala Dzieżyc, Wiktoria Jasińska, Ola Noga i Zuzia Stępczyńska uczestniczyły w finale gry miejskiej pt. „Znani i nieznani z Elblągiem związani”. Bohaterami gry były osoby związane z naszym miastem - Karol Wojtyła, Wojciech Zajchowski, Kasper Bekiesz, Gerard Kwiatkowski i Henryk Nitschmann. Podsumowanie gry odbyło się w Warmińsko - Mazurskiej Bibliotece

Pedagogicznej, gdzie na uczestników gry z SP 4, SP 8, SP 12, SP15, SP 18 i SP 23 zorganizowane zostało spotkanie z pisarką Marleną Popławską - Marek - autorką książki pt. „Wyprawa na maksa”. Nasze uczennice wykazały się ogromna wiedzą i zdobyły dla szkoły dwie gry planszowe „Historia elbląska” oraz egzemplarz książki „Legendy elbląskie”. Gratulujemy!

Nasze certyfikaty

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr