foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

dstrDnia 4 marca uczennice z klasy IV a: Ala Dzieżyc, Wiktoria Jasińska, Ola Noga i Zuzia Stępczyńska uczestniczyły w finale gry miejskiej pt. „Znani i nieznani z Elblągiem związani”. Bohaterami gry były osoby związane z naszym miastem - Karol Wojtyła, Wojciech Zajchowski, Kasper Bekiesz, Gerard Kwiatkowski i Henryk Nitschmann. Podsumowanie gry odbyło się w Warmińsko - Mazurskiej Bibliotece

Pedagogicznej, gdzie na uczestników gry z SP 4, SP 8, SP 12, SP15, SP 18 i SP 23 zorganizowane zostało spotkanie z pisarką Marleną Popławską - Marek - autorką książki pt. „Wyprawa na maksa”. Nasze uczennice wykazały się ogromna wiedzą i zdobyły dla szkoły dwie gry planszowe „Historia elbląska” oraz egzemplarz książki „Legendy elbląskie”. Gratulujemy!

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup