foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ptakiDnia 24.02.2016 r. w naszej szkole, w ramach edukacji przyrodniczo-ekologicznej, odbyła się żywa lekcji przyrody na temat ptaków drapieżnych. W lekcji uczestniczyli uczniowie klas I-VI. Prowadzący w ciekawy sposób opowiadał o budowie ptaków, rodzajach piór, cechach przystosowawczych do lotu, trybie życia i sposobie polowania. Dzieci zobaczyły na żywo: sowę płomykówkę (zwaną cmentarną), puchacza oraz sokoły. Prowadzący na koniec spotkania

sprawdził wiedzę uczniów. Uczniowie, którzy udzielili dobrych odpowiedzi , otrzymali drobne upominki . Chętne osoby mogły sobie zrobić z ptakami pamiątkowe zdjęcie.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr