foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160218 090147strUczennice klasy IV a: Ala Dzierzyc, Wiktoria Jasińska, Gosia Leśniewska, Ola Noga i Kinga Wejrauch uczestniczyły w zajęciach przygotowujących do finału gry miejskiej pt. „Śladem znanych i nieznanych Elblążan”. Na zajęciach uczennice poznały sylwetkę Gerarda Kwiatkowskiego, Kaspra Bekiesza (przyjaciela Stefana Batorego). W Bibliotece Elbląskiej zapoznały się z krótką historią

gmachu, zbiorami zabytkowymi, uczestniczyły również w zajęciach zorganizowanych przez PTTK w Elblągu. Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu przedstawi uczestnikom gry postać Jana Pawła II. Finał gry miejskiej odbędzie się 4 marca 2016 r.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr