foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

1strDnia 17.02. 2016 r. w naszej szkole obchodziliśmy ,,Międzynarodowy Dzień Kota’’. W tym dniu, w klasach I-III, odbył się finał konkursu plastycznego pt:, ,Mój przyjaciel kot”. Spośród   licznych prac wybrano dziesięć najciekawszych, wykonanych różną techniką. Laureatów uhonorowano nagrodami   rzeczowymi, a ich prace zdobią korytarz szkolny. W klasach    I-VI odbył się konkurs wiedzy o różnych rasach i życiu kotów. Wszyscy mogli obejrzeć interesującą

wystawę ilustracji i ciekawostek o kotach, zaprezentowaną w holu szkoły. Uczniowie na lekcjach przyrody obejrzeli filmy o zachowaniu i obyczajach tych ciekawych i interesujących zwierząt.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr