Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu - WOŚP

DSC03927str8 stycznia 2016 r. po raz kolejny szkolny sztab WOŚP pod kierunkiem Pani Agnieszki Muchy oraz Mai Mroczek, zorganizował Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wielkie granie rozpoczęło się w naszej szkole o godzinie 16.00. Pani Mucha, jako jedna z organizatorek imprezy, przywitała wszystkich przybyłych gości. Następnie zaprosiła do obejrzenia Jasełek bożonarodzeniowych w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Po przedstawieniu odbyła się

licytacja różnych przedmiotów. Dzięki ofiarności rodzin naszych uczniów oraz pracowników szkoły udało zorganizować się kawiarenkę z pysznymi wypiekami, która była czynna przez cały czas trwania szkolnego finału. Przybyli goście mogli napić się również kawy lub herbaty. Dla dzieci zostały przygotowane atrakcje, takie jak: malowanie twarzy czy szkolny tor przeszkód. Ponadto każdy mógł zakupić drobny upominek.

Zebrane fundusze zostały w całości przekazane na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom piekącym ciasta, darczyńcom i wolontariuszom, Dyrekcji Szkoły, wychowawcom oraz nauczycielom za pomoc i wsparcie w organizację finału oraz wszystkim, którzy przyczynili się do wspierania symbolicznym grosikiem Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

wwwstr