20151222 100833str22 grudnia w naszej szkole odbyły się wigilie klasowe klas I-VI. Po ich zakończeniu, uczniowie mieli okazję obejrzeć Jasełka bożonarodzeniowe przygotowane pod kierunkiem pani Agnieszki Muchy. Następnie społeczność uczniowska wraz z wychowawcami została zaproszona na halę sportową, gdzie odbyły się konkurencje sportowe o tematyce świątecznej. Uczniowie układali puzzle,

rozwiązywali zagadki w języku angielskim, naklejali bombki na choinkę. Nie zabrakło również konkurencji sportowych, takich jak bieg z bombką czy zespołowy bieg slalomem. Całość uroczystości uświetniło szkolne śpiewanie kolęd z panią Martą Krause.