foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20151222 100833str22 grudnia w naszej szkole odbyły się wigilie klasowe klas I-VI. Po ich zakończeniu, uczniowie mieli okazję obejrzeć Jasełka bożonarodzeniowe przygotowane pod kierunkiem pani Agnieszki Muchy. Następnie społeczność uczniowska wraz z wychowawcami została zaproszona na halę sportową, gdzie odbyły się konkurencje sportowe o tematyce świątecznej. Uczniowie układali puzzle,

rozwiązywali zagadki w języku angielskim, naklejali bombki na choinkę. Nie zabrakło również konkurencji sportowych, takich jak bieg z bombką czy zespołowy bieg slalomem. Całość uroczystości uświetniło szkolne śpiewanie kolęd z panią Martą Krause.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr