foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

szkolny konkurs literacki21 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Literackiego, skierowanego do klas IV-VI, pt. „Świąteczne opowiadanie”. Pod uwagę były brane prace napisane odręcznie oraz te, które miały zachowane wszystkie elementy charakterystyczne dla formy wypowiedzi pisemnej jakim jest opowiadanie. I tak, oto I miejsce zdobył Mateusz Kłosiński z klasy VI a, II miejsce – Katarzyna

Cherek z VI b, a III miejsce – Karol Rutkowski z VI a. Wyróżnienie powędrowało do uczennicy klasy VI a – Patrycji Czerskiej. Wymienione osoby otrzymały nagrody książkowe oraz świąteczne upominki. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy oraz zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr