20151119 100416str20 października obchodziliśmy Urodziny Książkowego Misia. Ogłoszono wówczas szkolny konkurs dotyczący zredagowania zaproszenia, na urodziny dla misia. Jedynie prace, które miały wszystkie elementy charakterystyczne dla tej formy wypowiedzi pisemnej, były brane pod uwagę. I tak, oto I miejsce zdobyła

Aleksandra Noga( IVa), II miejsce Alicja Dzieżyc (IVa), III miejsce Małgorzata Leśniewska (IVa). Ponadto Kinga Czerska (Vb) oraz Alicja Kwiatkowska (V a) otrzymały wyróżnienie. Wymienieni uczniowie otrzymali nagrody – niespodzianki. Tym dzieciom, którym nie udało zdobyć się nagrody, otrzymali breloczki.