foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20151119 100416str20 października obchodziliśmy Urodziny Książkowego Misia. Ogłoszono wówczas szkolny konkurs dotyczący zredagowania zaproszenia, na urodziny dla misia. Jedynie prace, które miały wszystkie elementy charakterystyczne dla tej formy wypowiedzi pisemnej, były brane pod uwagę. I tak, oto I miejsce zdobyła

 

Aleksandra Noga( IVa), II miejsce Alicja Dzieżyc (IVa), III miejsce Małgorzata Leśniewska (IVa). Ponadto Kinga Czerska (Vb) oraz Alicja Kwiatkowska (V a) otrzymały wyróżnienie. Wymienieni uczniowie otrzymali nagrody – niespodzianki. Tym dzieciom, którym nie udało zdobyć się nagrody, otrzymali breloczki.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr