20151119 100945strDzisiaj, 19 listopada, nastąpiło w naszej szkole podsumowanie Tygodnia z Patronem Szkoły – Stanisławem Staszicem. Prowadząca apel, p. Urszula Tałuć, wspomniała, że uczniowie klas V-VI , przygotowując się do Tygodnia z Patronem, pracowali metodą projektu. Na holu szkolnym można było podziwiać prace uczniów: portrety Staszica, hasła reklamowe czy w końcu plakaty, informujące o

życiu i twórczości patrona. Ponadto został rozstrzygnięty konkurs o Stanisławie Staszicu. I miejsce zdobył Mateusz Stalmirski ( Va), II miejsce Michał Salabura (Va), III miejsce Katarzyna Kilijańska (Va). Wiktoria Szymczyk (Vb) otrzymała wyróżnienie. Wymienieni uczniowie otrzymali nagrody – niespodzianki.