foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20151110 105423str11 listopada, to dla nas Polaków, jedna z najważniejszych dat w kalendarzu. To właśnie tego dnia – 11 listopada 1918 roku, po 123 latach zaborów, nasz kraj pojawił się na mapie Europy. W związku z tym, w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie klasy VI a oraz VI b pod kierunkiem p. Iwony Sadlińskiej, p. Adama Jażdżyńskiego oraz p. Marty Krause,

przygotowali krótkie przedstawienie. Nie zabrakło również patriotycznych pieśni polskich , takich jak na przykład: „Pierwsza Brygada”, „Piechota”, „ Rota” czy „ O mój rozmarynie”. Akademia zakończyła się wspólnymi śpiewami całej społeczności szkolnej.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr