foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20151103 113839strOd 30 października do 6 listopada, będziemy obchodzić w naszej szkole Tydzień z Patronem Szkoły - Stanisławem Staszicem. Jest to czas, w którym uczniowie będą mogli dowiedzieć się kim był Stanisław Staszic, czym zajmował się i jak żył. Na holu szkolnym, systematycznie pojawiać się będą informacje o Patronie, które przygotowali uczniowie klasy V a oraz V b. Ponadto, uczniowie klas

I - III i IV - VI będą zwiedzać szkolną Izbę Tradycji, w której zostanie wyświetlona prezentacja multimedialna o życiu i twórczości autora. Nie zabraknie także wystawy prac plastycznych. Tydzień z Patronem Szkoły zakończy się atrakcyjnym konkursem. Nie bez powodu zaplanowana została taka data, ponieważ 6 listopada obchodzimy urodziny Stanisława Staszica. Mamy nadzieję, że święto te, wpisze się na dobre w tradycję naszej szkoły!

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web