foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20151103 113839strOd 30 października do 6 listopada, będziemy obchodzić w naszej szkole Tydzień z Patronem Szkoły - Stanisławem Staszicem. Jest to czas, w którym uczniowie będą mogli dowiedzieć się kim był Stanisław Staszic, czym zajmował się i jak żył. Na holu szkolnym, systematycznie pojawiać się będą informacje o Patronie, które przygotowali uczniowie klasy V a oraz V b. Ponadto, uczniowie klas

I - III i IV - VI będą zwiedzać szkolną Izbę Tradycji, w której zostanie wyświetlona prezentacja multimedialna o życiu i twórczości autora. Nie zabraknie także wystawy prac plastycznych. Tydzień z Patronem Szkoły zakończy się atrakcyjnym konkursem. Nie bez powodu zaplanowana została taka data, ponieważ 6 listopada obchodzimy urodziny Stanisława Staszica. Mamy nadzieję, że święto te, wpisze się na dobre w tradycję naszej szkoły!

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr