foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

totostrDnia 5 października w bardzo uroczystej atmosferze odbyło się Pasowanie na ucznia klasy pierwszej. W tym dniu uczniowie odświętnie ubrani zaprezentowali licznie zebranym gościom wiersze i piosenki, których nauczyły się na uroczystość pasowania pod kierunkiem swojej wychowawczyni Barbary Podworskiej.
W obecności pocztu sztandarowego złożyli uroczyste ślubowanie.

 

Po tym podniosłym akcie nastąpiło pasowanie na ucznia, którego dokonała dyrektor Alicja Bałchan. Uroczystość ta, to ogromne przeżycie dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Na pamiątkę tak ważnej wydarzenia z rąk wychowawczyni otrzymali dyplomy i rożki ze słodyczami. Następnie uczniowie klasy udali się do swojego gabinetu na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dzieci miały możliwość skosztowania tortu przygotowanego specjalnie dla nich przez jedną z mam.

 

wwwstr

 


     

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr