totostrDnia 5 października w bardzo uroczystej atmosferze odbyło się Pasowanie na ucznia klasy pierwszej. W tym dniu uczniowie odświętnie ubrani zaprezentowali licznie zebranym gościom wiersze i piosenki, których nauczyły się na uroczystość pasowania pod kierunkiem swojej wychowawczyni Barbary Podworskiej.
W obecności pocztu sztandarowego złożyli uroczyste ślubowanie.

Po tym podniosłym akcie nastąpiło pasowanie na ucznia, którego dokonała dyrektor Alicja Bałchan. Uroczystość ta, to ogromne przeżycie dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Na pamiątkę tak ważnej wydarzenia z rąk wychowawczyni otrzymali dyplomy i rożki ze słodyczami. Następnie uczniowie klasy udali się do swojego gabinetu na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dzieci miały możliwość skosztowania tortu przygotowanego specjalnie dla nich przez jedną z mam.

wwwstr