totostrDnia 5 października w bardzo uroczystej atmosferze odbyło się Pasowanie na ucznia klasy pierwszej. W tym dniu uczniowie odświętnie ubrani zaprezentowali licznie zebranym gościom wiersze i piosenki, których nauczyły się na uroczystość pasowania pod kierunkiem swojej wychowawczyni Barbary Podworskiej.
W obecności pocztu sztandarowego złożyli uroczyste ślubowanie.

Po tym podniosłym akcie nastąpiło pasowanie na ucznia, którego dokonała dyrektor Alicja Bałchan. Uroczystość ta, to ogromne przeżycie dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Na pamiątkę tak ważnej wydarzenia z rąk wychowawczyni otrzymali dyplomy i rożki ze słodyczami. Następnie uczniowie klasy udali się do swojego gabinetu na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dzieci miały możliwość skosztowania tortu przygotowanego specjalnie dla nich przez jedną z mam.

wwwstr

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł