foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160609 101744strDnia 9 czerwca uczniowie klas I - VI wybrali się na wycieczkę do skansenu pszczelarskiego oraz pasieki w Karczowiskach Górnych. Dzieci poznały historie pszczelarstwa, zwiedziły skansen oraz poznały cykl rozwojowy i budowę pszczoły. Uczniowie wzięli udział w miodobraniu i pokazie sprzętu pasiecznego. Następnie własnoręcznie wykonali świecie z wosku pszczelego. Po wykonaniu świec dzieci

poznały rodzaje i zastosowanie pszczelego miodu, a także przystąpiły do degustacji. Lekcja zakończyła się ogniskiem z kiełbaskami. Po udanym dniu wszyscy pełni wrażeń wrócili do domów.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr