foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

DSC05518str8 czerwca w Szkole Podstawowej Nr 8 odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „Rodzina – tutaj wszystko się zaczyna”. Celem imprezy było zintegrowanie rodziców, uczniów i nauczycieli, włączenie rodziców do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i zabawach oraz upowszechnianiu sportowego, zdrowego stylu życia. Na uczestników festynu czekały liczne atrakcje: przejażdżki na kucyku, dmuchany zamek, trampolina, malowanie twarzy, tor rowerowy, stoisko „Power”

z tabletami. Każdy mógł usiąść za kierownicą wozu policyjnego oraz straży pożarnej. Elbląscy harcerze uczyli jak zrobić ogromne bańki mydlane oraz skręcać fantazyjne balony. Przyszli do nas z wielkoformatowymi grami, co cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczestników festynu. Chętni mogli wziąć udział w tańcu Zumba oraz walkach Aikido. W trakcie trwania imprezy losowane były atrakcyjne nagrody (wejściówki do Parku Rozrywki Nowa Holandia, bilety do elbląskiego teatru, bony do Empiku, zabawki, gadżety od klubu Olimpia). Nie zawiedli i rodzice, którzy jak zwykle, gdy zachodzi potrzeba, chętnie służą pomocą – za co serdecznie dziękujemy. Przygotowane przez nich stoiska z ekologicznymi pomidorami, serami oraz świeżo wyciskanymi sokami cieszyły się ogromnym powodzeniem. Nie zabrakło też niespodzianek kulinarnych, każdy łasuch znalazł coś dla siebie. Były ciasta upieczone przez rodziców i nauczycieli, gofry, naleśniki, pyszna grochówka, a dla wszystkich dzieci wata cukrowa. Oprawą muzyczną imprezy zapewnił znany elbląski muzyk Łukasz Gesek. Każdy, kto tego dnia przybył na nasz Festyn Rodzinny mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Impreza zakończyła się sukcesem organizacyjnym dzięki pomocy rodziców, wszystkich pracowników Szkoły, wsparciu finansowym sponsorów. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się poprzez udział w festynie do integracji naszej społeczności!

wwwstr

wwwstr

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web