foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160601 083343strDnia 1 czerwca w naszej szkole obchodzono Dzień Dziecka. W tym roku klasy I - III  postawiły na sport, gry i zabawy ruchowe. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Alicja Górniak. Życzyła dzieciom wszystkiego dobrego i udanej zabawy.Dzieci mogły rozwijać swą tężyznę fizyczną i świetnie się bawić w hali sportowej, na boisku szkolnym i na

placu zabaw. Były zawody w biegach, skokach na skakance, skokach w workach, zręcznościowe i wiele innych. Dzieci miały też możliwość „dekorowania” boiska kolorowymi kredami.  Dodatkową atrakcją były lody, słodycze i napoje. Po udanym dniu wszyscy pełni wrażeń wrócili do domów. Czekamy na następny Dzień Dziecka za rok.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr