foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160601 083343strDnia 1 czerwca w naszej szkole obchodzono Dzień Dziecka. W tym roku klasy I - III  postawiły na sport, gry i zabawy ruchowe. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Alicja Górniak. Życzyła dzieciom wszystkiego dobrego i udanej zabawy.Dzieci mogły rozwijać swą tężyznę fizyczną i świetnie się bawić w hali sportowej, na boisku szkolnym i na

placu zabaw. Były zawody w biegach, skokach na skakance, skokach w workach, zręcznościowe i wiele innych. Dzieci miały też możliwość „dekorowania” boiska kolorowymi kredami.  Dodatkową atrakcją były lody, słodycze i napoje. Po udanym dniu wszyscy pełni wrażeń wrócili do domów. Czekamy na następny Dzień Dziecka za rok.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup