foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160531 113242str31 maja  uczniowie z klasy III a, Va  i V b wraz z wychowawczyniami: D. Szczepanską, U. Tałuć  i I. Kamecką byli na wycieczce w Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdańsku. Dzieci brały udział w warsztatach pt: ,,Chemia w pigułce”. Ich celem było przybliżenie zagadnień z zakresu chemii poprzez samodzielne wykonywanie doświadczeń pod nadzorem

edukatora. Uczniowie obejrzeli również wystawę, obejmującą interaktywne stanowiska z pięciu dziedzin nauki. Samodzielnie mogli odkrywać niektóre zjawiska z zakresu fizyki w specjalnie do tego przygotowanej sali. Pobyt w Gdańsku zakończył się zwiedzaniem Starego Miasta. Dzieci poznały architekturę kamieniczek, Fontannę Neptuna, spacerowały brzegiem Motławy i podziwiały pływające po rzece statki. Do domu wróciły zadowolone i pełne wrażeń.

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr