20160531 113242str31 maja  uczniowie z klasy III a, Va  i V b wraz z wychowawczyniami: D. Szczepanską, U. Tałuć  i I. Kamecką byli na wycieczce w Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdańsku. Dzieci brały udział w warsztatach pt: ,,Chemia w pigułce”. Ich celem było przybliżenie zagadnień z zakresu chemii poprzez samodzielne wykonywanie doświadczeń pod nadzorem

edukatora. Uczniowie obejrzeli również wystawę, obejmującą interaktywne stanowiska z pięciu dziedzin nauki. Samodzielnie mogli odkrywać niektóre zjawiska z zakresu fizyki w specjalnie do tego przygotowanej sali. Pobyt w Gdańsku zakończył się zwiedzaniem Starego Miasta. Dzieci poznały architekturę kamieniczek, Fontannę Neptuna, spacerowały brzegiem Motławy i podziwiały pływające po rzece statki. Do domu wróciły zadowolone i pełne wrażeń.

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł