foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 20160524 103612strDnia 24 maja czworo przedstawicieli klas I – III: Szymon Lewandowski, Eliza Byzdra, Marika Kuriata oraz Paulina Olejnik, wzięło udział w międzyszkolnym konkursie „Fishkobranie”, który odbywał się w SP 16. Przed rozpoczęciem konkursu każdy zespół prezentował, wybrany przez siebie, kraj anglojęzyczny. Nasi uczniowie przybliżyli wszystkim zgromadzonym Wielką Brytanię. W części

głównej konkursu, zadaniem dzieci było łowienie rybek za pomocą przygotowanych wędek. Na każdej rybce widoczne było pytanie, na które należało poprawnie odpowiedzieć. Dla każdego zespołu przygotowano po 20 pytań. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z zabawy. Zdobyli wyróżnienie i zostali pochwaleni za przygotowane stroje i plakaty.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł
all4web