IMG 20160524 103612strDnia 24 maja czworo przedstawicieli klas I – III: Szymon Lewandowski, Eliza Byzdra, Marika Kuriata oraz Paulina Olejnik, wzięło udział w międzyszkolnym konkursie „Fishkobranie”, który odbywał się w SP 16. Przed rozpoczęciem konkursu każdy zespół prezentował, wybrany przez siebie, kraj anglojęzyczny. Nasi uczniowie przybliżyli wszystkim zgromadzonym Wielką Brytanię. W części

głównej konkursu, zadaniem dzieci było łowienie rybek za pomocą przygotowanych wędek. Na każdej rybce widoczne było pytanie, na które należało poprawnie odpowiedzieć. Dla każdego zespołu przygotowano po 20 pytań. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z zabawy. Zdobyli wyróżnienie i zostali pochwaleni za przygotowane stroje i plakaty.