foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20160504 100232strW ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi i realizacji projektu ,,Jaki wpływ na środowisko ma transport zrównoważony”  dnia 4 maja zaproszono przedszkolaków z Przedszkola nr 5 i z Przedszkola nr 10 na pokaz inscenizacji pt. ,,Nasze miasto bez spalin i hałasu”. Inscenizację przygotowali i zaprezentowali uczniowie z II a. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po występach przedszkolaki obejrzały pokonkursową wystawę

ekologicznych pojazdów międzyszkolnego konkursu ,,Ekologiczny pojazd XXI wieku” i prace plastyczne uczniów naszej szkoły pod hasłem ,,Wycieczka rowerowa”. Celem spotkania było uświadomienie dzieciom, że rower jest ekologicznym pojazdem a samochód zatruwa środowisko. Spotkanie zorganizowały panie Ala Piotrowicz - Chont i Grażyna Wojtczak.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web