foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160504 100232strW ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi i realizacji projektu ,,Jaki wpływ na środowisko ma transport zrównoważony”  dnia 4 maja zaproszono przedszkolaków z Przedszkola nr 5 i z Przedszkola nr 10 na pokaz inscenizacji pt. ,,Nasze miasto bez spalin i hałasu”. Inscenizację przygotowali i zaprezentowali uczniowie z II a. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po występach przedszkolaki obejrzały pokonkursową wystawę

ekologicznych pojazdów międzyszkolnego konkursu ,,Ekologiczny pojazd XXI wieku” i prace plastyczne uczniów naszej szkoły pod hasłem ,,Wycieczka rowerowa”. Celem spotkania było uświadomienie dzieciom, że rower jest ekologicznym pojazdem a samochód zatruwa środowisko. Spotkanie zorganizowały panie Ala Piotrowicz - Chont i Grażyna Wojtczak.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł
all4web