foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160504 100232strW ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi i realizacji projektu ,,Jaki wpływ na środowisko ma transport zrównoważony”  dnia 4 maja zaproszono przedszkolaków z Przedszkola nr 5 i z Przedszkola nr 10 na pokaz inscenizacji pt. ,,Nasze miasto bez spalin i hałasu”. Inscenizację przygotowali i zaprezentowali uczniowie z II a. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po występach przedszkolaki obejrzały pokonkursową wystawę

ekologicznych pojazdów międzyszkolnego konkursu ,,Ekologiczny pojazd XXI wieku” i prace plastyczne uczniów naszej szkoły pod hasłem ,,Wycieczka rowerowa”. Celem spotkania było uświadomienie dzieciom, że rower jest ekologicznym pojazdem a samochód zatruwa środowisko. Spotkanie zorganizowały panie Ala Piotrowicz - Chont i Grażyna Wojtczak.

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr