foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160428 141552strDnia 28 kwietnia, w ramach realizowanego projektu ,,Jaki wpływ na środowisko ma transport zrównoważony" odbyło się rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego pod hasłem ,,Ekologiczny pojazd XXI wieku”. Laureaci konkursu uczniowie klas IV - VI z elbląskich szkół  (SP nr 18, SP nr 4, SOSW nr 1 i SP nr 8) odebrali ciekawe nagrody książkowe a nauczyciele podziękowania za wkład pracy w realizację wykonanych przez uczniów projektów. Następnie

wszyscy obejrzeli inscenizację  o tematyce ekologicznej pt. ,,Nasze miasto bez spalin i hałasu”, zaprezentowaną przez uczniów z klasy II a. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do ochrony środowiska poprzez wykorzystanie surowców wtórnych, integracja uczniów z różnych szkól oraz wspólna zabawa. Organizatorkami konkursu i uroczystości podsumowującej były panie Ala Piotrowicz-Chont i Grażyna Wojtczak.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr