foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160412 081223strW klasach I – III wprowadzony został projekt „Ćwiczenia językowe z platformą Kahoot!”, czyli interaktywne quzy językowe z użyciem tablicy interaktywnej oraz tabletów. Jego celem jest motywowanie uczniów do nauki języka obcego, podejmowanie twórczych działań przez stosowanie nowoczesnych metod nauczania z wykorzystaniem technologii informacyjno – komunikacyjnej oraz uświadomienie, że

język angielski nie musi być trudny, a poprzez stosowanie różnych ciekawych form i metod pracy, łatwiej można się go uczyć i dobrze się przy tym bawić. Quzy stały się bardzo dobrym narzędziem sprawdzającym wiedzę uczniów po każdym zakończonym Unicie.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr