20160412 081223strW klasach I – III wprowadzony został projekt „Ćwiczenia językowe z platformą Kahoot!”, czyli interaktywne quzy językowe z użyciem tablicy interaktywnej oraz tabletów. Jego celem jest motywowanie uczniów do nauki języka obcego, podejmowanie twórczych działań przez stosowanie nowoczesnych metod nauczania z wykorzystaniem technologii informacyjno – komunikacyjnej oraz uświadomienie, że

język angielski nie musi być trudny, a poprzez stosowanie różnych ciekawych form i metod pracy, łatwiej można się go uczyć i dobrze się przy tym bawić. Quzy stały się bardzo dobrym narzędziem sprawdzającym wiedzę uczniów po każdym zakończonym Unicie.