foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20160406 123714strW ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ptaków dnia 6 kwietnia w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy i konkurs plastyczny pod hasłem ,,Nawet ptakom potrzebna jest Ziemia”. Celem konkursów było sprawdzenie wiadomości uczniów o ptakach, integracja dzieci i wspólna zabawa. Reprezentanci  z klas drugich i trzeciej pracowali w trzyosobowych zespołach. Każdy zespół miał do wykonania sześć zadań. Dzieci rozwiązywały krzyżówki,

dopasowywały opisy do ilustracji ptaków, przyporządkowywały pisklęta do ich rodziców, do ptaków dopasowywały ich smakołyki, rozpoznawały odgłosy ptaków, słuchały wiersz z którego wypisywały nazwy ptaków. Uczestnicy pracowali zgodnie z dużym zaangażowaniem. Dzieci namalowały również plakaty zachęcające do ochrony przyrody. W czasie konkursu uczestników odwiedziła pani dyrektor naszej szkoły Alicja Bałchan, dopingując wszystkim dzieciom. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia. Tego dnia wszyscy uczniowie klas II-III wraz z wychowawcami rozwiązywali zagadki o ptakach. Organizatorkami  konkursów były nauczycielki Ala Piotrowicz- Chont i Grażyna Wojtczak, które przygotowały również dla wszystkich uczniów na holu szkoły wystawę ilustracji ptaków oraz informacje o życiu ptaków pod nazwą ,,Ptasi alfabet”.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web