20160323 103410strDnia 8 marca w klasie II a odbyły się warsztaty plastyczne. Dzieci wykonywały ozdoby świąteczne z masy solnej pod kierunkiem plastyczki pani Lidii Błaszczyk. Gdy ozdoby wyschły dzieci pomalowały je w najróżniejsze wzory. Celem warsztatów było rozwijanie sprawności manualnej uczniów oraz zachęcanie do własnoręcznego wykonywania ozdób wielkanocnych.

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł