foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160321 125907strW dniu 21 marca tradycyjnie, jak co roku w naszej placówce  obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny, czyli pożegnanie zimy. W tym celu na ten dzień każda grupa - klasa  miała ubrać się w kolorze zielonym. Niektóre dzieci ubrały się „śmiesznie” - tak im w główkach poprzewracała Pani wiosna. Wszystkie klasy edukacji wczesnoszkolnej wzięły udział w przedstawieniu przygotowanym przez koło

recytatorskie klas I-III pt. „Wiosną jest wesoło”. Gościliśmy również „Marzannę”, która obserwowała wiosenne zabawy w szkole. Uroczystość przygotował SU kl. I- III oraz opiekun koła recytatorskiego – pani Dorota Szczepańska.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł
all4web