foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160321 125907strW dniu 21 marca tradycyjnie, jak co roku w naszej placówce  obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny, czyli pożegnanie zimy. W tym celu na ten dzień każda grupa - klasa  miała ubrać się w kolorze zielonym. Niektóre dzieci ubrały się „śmiesznie” - tak im w główkach poprzewracała Pani wiosna. Wszystkie klasy edukacji wczesnoszkolnej wzięły udział w przedstawieniu przygotowanym przez koło

recytatorskie klas I-III pt. „Wiosną jest wesoło”. Gościliśmy również „Marzannę”, która obserwowała wiosenne zabawy w szkole. Uroczystość przygotował SU kl. I- III oraz opiekun koła recytatorskiego – pani Dorota Szczepańska.

Nasze certyfikaty

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup