foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160312 113859strDnia 12 marca uczniowie klasy II a (Nikola Królik i Szymon Lewandowski) i III a (Daniel Jasiński i Paulina Olejnik) uczestniczyli w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym pod hasłem          „Z ortografią za pan brat”. Konkurs odbył się w SP nr 4 w Elblągu. Celem konkursu było sprawdzenie wiadomości, umiejętności ortograficznych, integracja i wspólna  dzieci. Dzieciom towarzyszyły

wychowawczynie: Ala Piotrowiecz – Chont oraz Dorota Szczepańska.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł
all4web