20160312 113859strDnia 12 marca uczniowie klasy II a (Nikola Królik i Szymon Lewandowski) i III a (Daniel Jasiński i Paulina Olejnik) uczestniczyli w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym pod hasłem          „Z ortografią za pan brat”. Konkurs odbył się w SP nr 4 w Elblągu. Celem konkursu było sprawdzenie wiadomości, umiejętności ortograficznych, integracja i wspólna  dzieci. Dzieciom towarzyszyły

wychowawczynie: Ala Piotrowiecz – Chont oraz Dorota Szczepańska.

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł