20160225 080611str

Rodzice klasy I a włączyli się do akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Raz w tygodniu chętny rodzic będzie czytał wybraną książkę dla dzieci. Już w czwartek 25 lutego, po raz pierwszy, mama ucznia z naszej klasy czytała książkę „Bajki z zielonego lasu” napisaną przez Piotra Rubika. Dzieci z zainteresowaniem słuchały utworu. Następne czytanie już za tydzień…

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł