zzzUczniowie klasy I a i III a, 16 lutego udali się na Walentynowy koncert w stylu retro pt. „W starym kinie”. Muzyka na żywo przeniosła dzieci w niesamowity klimat lat 20. i 30. Podczas koncertu usłyszano m. in. piosenki pt. „Ja się boje sama spać”, „Umówiłem się z nią na 9.”, „Ada to nie wypada” itp. Koncert bardzo się wszystkim podobał.

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł