foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

3

 „Wspomnienia z zimowiska w Zakrzowie’’, które odbyło się w dniach 30 stycznia - 5 lutego 2016 r.: Naszą przygodę rozpoczęliśmy mszą św. w Parafii św. Mikołaja o godz. 7:00, której przewodniczył i modlił się za nas ks. Proboszcz Stanisław Błaszkowski.

    

Pierwszego dnia zorganizowaliśmy ,,Dzień Sportu’’. Czekały nas zawody i rozgrywki piłki nożnej oraz siatkówki.

     Następnego dnia przenieśliśmy się do Wadowic, w którym zwiedziliśmy dom Ojca Świętego Jana Pawła II. W Wadowicach delektowaliśmy się papieskimi kremówkami. Wracając, zawitaliśmy do Kalwarii Zebrzydowskiej, w której Ojciec Święty chodził ścieżkami kalwaryjskimi.

         Trzeciego dnia pojechaliśmy do Zakopanego. Wjechaliśmy kolejką na Gubałówkę. Pochodziliśmy po Krupówkach.    

Dużą radością było dla nas zwiedzenie Wawelu. Największą atrakcją był dzwon, którego wszyscy dotknęliśmy. Wycieczkę po Wawelu zakończyliśmy odwiedzinami smoka wawelskiego.

     Ostatni dzień spędziliśmy na sportowo w Zakrzowie. Dużą radość sprawiły nam podchody po lesie.

         Serdeczne podziękowania kierujemy do ks. Proboszcza Stanisława Błaszkowskiego, pani Dyrektor SP 8 Alicji Bałchan oraz sponsorom panu Misiewiczowi – Clleaner oraz panu Zbyszkowi – Han Yang oraz Leclerc za podarowanie nam kosza słodyczy.

Organizatorami zimowiska byli: p. Agnieszka Mucha, p. Barbara Podworska, Ks. Piotr Sulikowski. Dużym zaangażowaniem wykazała się p. Anna Wejrauch. Za co serdeczni Jej dziękujemy.

 

 

                                                                          

Nasze certyfikaty

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup