foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160122 120914str22.01.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Elblągu odbył się bal karnawałowy dla klas I-III. Uczniowie przybyli pięknie poprzebierani, było wiele księżniczek, królów, rycerzy, elfów i zagadkowych, tajemniczych postaci. Sala była kolorowo przystrojona, a muzyka odpowiednio dobrana czekała na znak. Bal rozpoczął się dostojnym polonezem, a dzieci mogły zaprezentować w nim swoje wspaniałe stroje. Potem zaczęły się tańce, zabawy i konkursy z nagrodami, było wiele śmiechu i radości. Teraz czekamy do następnego balu, za rok. Organizatorkami balu były Panie Bożena Knapik i Dorota Szczepańska.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł
all4web