foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160122 120914str22.01.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Elblągu odbył się bal karnawałowy dla klas I-III. Uczniowie przybyli pięknie poprzebierani, było wiele księżniczek, królów, rycerzy, elfów i zagadkowych, tajemniczych postaci. Sala była kolorowo przystrojona, a muzyka odpowiednio dobrana czekała na znak. Bal rozpoczął się dostojnym polonezem, a dzieci mogły zaprezentować w nim swoje wspaniałe stroje. Potem zaczęły się tańce, zabawy i konkursy z nagrodami, było wiele śmiechu i radości. Teraz czekamy do następnego balu, za rok. Organizatorkami balu były Panie Bożena Knapik i Dorota Szczepańska.

Nasze certyfikaty

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup