foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160119 153010str19 stycznia 2016 r. uczniowie klasy III a: Marika Kuriata, Paulina Olejnik i Daniel Jasiński uczestniczyli w Międzyszkolnym Konkursie „Zabawy językiem polskim” w SP- 16 . Organizatorem konkursu był Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Dla klas trzecich był to pierwszy konkurs polonistyczny, w którym brali udział. Dzieci doskonale się bawiły i równocześnie mogły porównać swoje

umiejętności z innymi rówieśnikami. Po takim miłym doświadczeniu nabrali ochoty na dalsze rozwijanie swoich umiejętności i udział w następnych konkursach.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr