foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC04096strW dniu 21 stycznia odbyło się przedstawienie dla klas młodszych, przygotowane przez dzieci z koła językowego „Mistrzowie języka angielskiego”. Aktorzy opowiadali historię „In the jungle” o tygrysie, który skaleczył się w łapę. Żadne ze zwierząt nie chciało mu pomóc. Dopiero mała myszka uratowała łapę tygrysa. Dzieci przygotowały przedstawienie w języku angielskim. Nauka tekstu była dla nich

nie lada wyzwaniem, ale poradziły sobie znakomicie. Całość wzbogaciły dekoracja i piękne stroje przygotowane przez rodziców. Na zakończenie odbył się konkurs dla widowni. Uczestnik miał wymienić wszystkie zwierzęta jakie wystąpiły w przedstawieniu. Zwycięzcą został Marcin Bartnicki z kl. II a, otrzymując w nagrodę „zagadki językowe”.

wwwstr

Nasze certyfikaty

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup