foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC04096strW dniu 21 stycznia odbyło się przedstawienie dla klas młodszych, przygotowane przez dzieci z koła językowego „Mistrzowie języka angielskiego”. Aktorzy opowiadali historię „In the jungle” o tygrysie, który skaleczył się w łapę. Żadne ze zwierząt nie chciało mu pomóc. Dopiero mała myszka uratowała łapę tygrysa. Dzieci przygotowały przedstawienie w języku angielskim. Nauka tekstu była dla nich

nie lada wyzwaniem, ale poradziły sobie znakomicie. Całość wzbogaciły dekoracja i piękne stroje przygotowane przez rodziców. Na zakończenie odbył się konkurs dla widowni. Uczestnik miał wymienić wszystkie zwierzęta jakie wystąpiły w przedstawieniu. Zwycięzcą został Marcin Bartnicki z kl. II a, otrzymując w nagrodę „zagadki językowe”.

wwwstr

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł
all4web