foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC 0512str22 grudnia 2015 roku w klasie II b odbyła się wigilia klasowa. Był to niezwykły dzień. Najpierw wspólnie przygotowaliśmy wigilijny stół, zgodnie polskimi tradycjami. Na honorowym miejscu znalazł się opłatek, pozostawiliśmy przy stole jedno wolne miejsce, pod obrusem położyliśmy sianko, a na stole stanęły ciasta upieczone przez mamy oraz owoce i napoje. Wigilia rozpoczęła się od składania życzeń,

potem wspólnie jedliśmy smakołyki i śpiewaliśmy kolędy. W pewnym momencie do drzwi zapukał Mikołaj i pozostawił dla dzieci wspaniałe prezenty. Dzieci z radością je rozpakowały i chętnie się nimi bawiły. Był to bardzo miły dzień.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł
all4web