foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

img 2853mstrW piątek 18 grudnia 2015  klasa III a wzięła udział w Międzyszkolnym Turnieju Tańca Towarzyskiego organizowanego przez EKT "Promyk" w ramach Elbląskiej Ligi Tańca. Na parkiecie prezentowały się  dzieci z elbląskich szkół podstawowych (SP-8, SP-14, SP-19). Wszystkie trzy klasy tańczyły trzy tańce standardowe – walc angielski, walc wiedeński i quickstep oraz trzy tańce latynoamerykańskie czyli sambę, cha-chę i jiva. Prezentację oceniała

trzy osobowa komisja, która przyznawała punkty za każdy taniec. Spośród wszystkich uczestników wyłoniono najlepszych. Przedstawiciel każdej szkoły otrzymał medal.

I miejsce – Mateusz Tocha z SP 8

I miejsce – Urszula Grądzik z SP 19

II miejsce – Paweł Kozik z SP 14

II miejsce – Nikola Kodzis z SP 14

II miejsce – Wiktoria Kostrzewa z SP 8

III miejsce – Oliwier Bujak z SP 14

III miejsce – Magdalena Sokołowska z SP 14

 

Za pierwsze miejsce dzieci otrzymały puchary, każdy finalista dostał medal, a wszyscy uczestnicy - dyplomy i upominki. Dodatkowo każda klasa otrzymała puchar za udział w Elbląskiej Lidze Tańca, złożony na ręce Pań wychowawczyń. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie „Jantar”, które realizuje pomysł przy pomocy Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr