foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20151218 094315strW piątek 18 grudnia 2015 r.  klasa III a odwiedziła Muzeum Archeologiczno - Historyczne w Elblągu. Uczniowie wzięli udział w warsztatach pt. „Szopki bożonarodzeniowe”.Dzieci dowiedziały się skąd pochodzą szopki, jak były na wsiach dawniej wykorzystywane i jak wyglądały. Oglądały pokaz slajdów z różnymi obrazami szopek i figurek. Samodzielnie wykonały  figurki do przedstawienia. Na koniec

mogły się pobawić w teatrzyk.Pobyt w muzeum sprawił im wiele radości i zadowolenia. Doskonale to widać  na  załączonych zdjęciach.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr