foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSCN0692str22 grudnia w naszej szkole odbyły się wigilie klasowe klas I-VI. Przed ich rozpoczęciem, uczniowie klas młodszych udali się na halę sportową, gdzie odbyły się konkurencje sportowe o tematyce świątecznej. Uczniowie układali puzzle, stroili papierowe choinki, wykonywali długie łańcuchy. Nie zabrakło również konkurencji sportowych, takich jak wspinanie się po drabinie czy skoki w mikołajowych workach. Całość uroczystości uświetniło szkolne

śpiewanie kolęd i zimowych piosenek z panią Martą Krause. Następnie społeczność uczniowska wraz z wychowawcami udała się na wigilie klasowe, a potem dzieci miały okazję obejrzeć Jasełka bożonarodzeniowe przygotowane pod kierunkiem pani Agnieszki Muchy.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr