DSCN0692str22 grudnia w naszej szkole odbyły się wigilie klasowe klas I-VI. Przed ich rozpoczęciem, uczniowie klas młodszych udali się na halę sportową, gdzie odbyły się konkurencje sportowe o tematyce świątecznej. Uczniowie układali puzzle, stroili papierowe choinki, wykonywali długie łańcuchy. Nie zabrakło również konkurencji sportowych, takich jak wspinanie się po drabinie czy skoki w mikołajowych workach. Całość uroczystości uświetniło szkolne

śpiewanie kolęd i zimowych piosenek z panią Martą Krause. Następnie społeczność uczniowska wraz z wychowawcami udała się na wigilie klasowe, a potem dzieci miały okazję obejrzeć Jasełka bożonarodzeniowe przygotowane pod kierunkiem pani Agnieszki Muchy.