DSC03732strW środę, 16 grudnia, na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 odbył się konkurs „Baw się razem z nami”. W zabawie uczestniczyli uczniowie klas trzecich elbląskich szkół podstawowych. Na imprezę przybyły reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Szkoły Podstawowej nr 21. Zabawa miała charakter świąteczny. Wymagała od dzieci wykorzystania umiejętności sportowych, takich jak szybkości, czy zwinność, a także zastosowania posiadanej wiedzy w praktyce.

Zawodnicy rywalizowali ze sobą w następujących konkurencjach: rozwiązywanie świątecznej krzyżówki, skakanie w workach, uzupełnianie wyrazów z trudnością ortograficzną, bieganie ze świątecznym barszczem, rozwiązywanie matematycznej choinki, ozdabianie bombkami świątecznego drzewka, a także wypisywanie przez 2 minuty jak największej ilości potraw wigilijnych. Po podsumowaniu punktów zdobytych w poszczególnych konkurencjach najlepszą szkołą okazała się Szkoła Podstawowa nr 21. Drugie miejsce zajęła reprezentacja ze Szkoły Podstawowej nr 4. Wszystkie szkoły uczestniczące w tym konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy, świąteczne upominki oraz słodycze. Organizatorami imprezy były nauczycielki pani Dorota Szczepańska i pani Karolina Kędzierska.

wwwstr

Konkurs „Extra stołówki”

Dorośli głosują, dzieciaki zyskują!!!

Pomóż szkole wygrać remont stołówki za 30.000 złotych!!!

Głosuj codziennie, aż do 17 czerwca 2018r.

Wystarczy wejść na stronę www.extrastolowki.pl i kliknąć na naszą szkołę.

Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy!!!