foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20151207 115938str7 grudniaMłodszy Samorząd Uczniowski zajął się organizacją „Mikołajek”. Mikołaj w tym roku nie zapomniał o dzieciach z klas I, II i III - przybył punktualnie na godz. 8:00 i zostawił prezenty. Niestety nie mógł zostać dłużej, ponieważ miał pracowity dzień... W rozdawaniu prezentów pomogli pomocnicy Mikołaja. Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni i grzeczni.

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł
all4web