20151130 113921str30 listopada 2015 Mały Samorząd Uczniowski przygotował dla swoich młodszych koleżanek i kolegów z klas I - III zabawy i wróżby andrzejkowe. W czasie imprezy można było poznać imię wielbiciela, szczęśliwą liczbę, przyszły zawód, najbliższą przyszłość, karciane wróżby i wiele innych. Zabawy andrzejkowe dostarczyły dzieciom mnóstwo radości i wielu emocji.

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł