foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 20151201 WA0009strZ okazji zbliżających się Mikołajek, dnia 01.12.2015, Zuchy z naszej szkoły pod opieką pani Marzeny Skoniecznej odwiedziły Dom Pomocy Społecznej. Dzieci przygotowały program dostosowany dla uczniów z upośledzeniem w stopniu głębokim, który obejmował: piosenki przy akompaniamencie gitary, kilka utworów na instrumenty (na rurkach Bum Bum) oraz zajęcia plastyczne. Z kolei dzieci z Domu

Pomocy próbowały grać na rurkach ze wsparciem nauczycieli, wspaniale się bawiąc. Wyrażali swoje zadowolenie poprzez uśmiech, ruchy rękoma, okrzyki, poruszanie się w rytm muzyki. Wszyscy uczestniczyli w spotkaniu pełni zaangażowania. Razem zaśpiewaliśmy znany wszystkim dzieciom utwór „Plastelina”. Goście zaprezentowali nam pląs pod tytułem „Zorro” i zabawę ruchową. Na zakończenie wykonane prace – Mikołaje – zostały wręczone wszystkim dzieciom.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr