foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

IMG 20151201 WA0009strZ okazji zbliżających się Mikołajek, dnia 01.12.2015, Zuchy z naszej szkoły pod opieką pani Marzeny Skoniecznej odwiedziły Dom Pomocy Społecznej. Dzieci przygotowały program dostosowany dla uczniów z upośledzeniem w stopniu głębokim, który obejmował: piosenki przy akompaniamencie gitary, kilka utworów na instrumenty (na rurkach Bum Bum) oraz zajęcia plastyczne. Z kolei dzieci z Domu

Pomocy próbowały grać na rurkach ze wsparciem nauczycieli, wspaniale się bawiąc. Wyrażali swoje zadowolenie poprzez uśmiech, ruchy rękoma, okrzyki, poruszanie się w rytm muzyki. Wszyscy uczestniczyli w spotkaniu pełni zaangażowania. Razem zaśpiewaliśmy znany wszystkim dzieciom utwór „Plastelina”. Goście zaprezentowali nam pląs pod tytułem „Zorro” i zabawę ruchową. Na zakończenie wykonane prace – Mikołaje – zostały wręczone wszystkim dzieciom.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web