foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20151118 163531strUczennice klasy IIIa: Alicja Paziewska oraz Wiktoria Kostrzewa, wzięły udział w konkursie plastyczno - literackim „Jestem widoczny - jestem bezpieczny na drodze"  organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Elblągu. Dziewczynki otrzymały dyplomy i nagrody. Zdobyły wysokie miejsca w kategorii wiersz: Alicja Paziewska - II miejsce, Wiktoria Kostrzewa - III miejsce.

W konkursie brało udział ponad 80 uczniów ze szkół podstawowych z Elbląga i jego okolic. Uczennice przygotowywały się do konkursu pod okiem p. Doroty Szczepańskiej, a wiersze które napisały, były na bardzo wysokim poziomie.           

                                              

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł
all4web