20151118 163531strUczennice klasy IIIa: Alicja Paziewska oraz Wiktoria Kostrzewa, wzięły udział w konkursie plastyczno - literackim „Jestem widoczny - jestem bezpieczny na drodze"  organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Elblągu. Dziewczynki otrzymały dyplomy i nagrody. Zdobyły wysokie miejsca w kategorii wiersz: Alicja Paziewska - II miejsce, Wiktoria Kostrzewa - III miejsce.

W konkursie brało udział ponad 80 uczniów ze szkół podstawowych z Elbląga i jego okolic. Uczennice przygotowywały się do konkursu pod okiem p. Doroty Szczepańskiej, a wiersze które napisały, były na bardzo wysokim poziomie.

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł