foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20151118 163531strUczennice klasy IIIa: Alicja Paziewska oraz Wiktoria Kostrzewa, wzięły udział w konkursie plastyczno - literackim „Jestem widoczny - jestem bezpieczny na drodze"  organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Elblągu. Dziewczynki otrzymały dyplomy i nagrody. Zdobyły wysokie miejsca w kategorii wiersz: Alicja Paziewska - II miejsce, Wiktoria Kostrzewa - III miejsce.

W konkursie brało udział ponad 80 uczniów ze szkół podstawowych z Elbląga i jego okolic. Uczennice przygotowywały się do konkursu pod okiem p. Doroty Szczepańskiej, a wiersze które napisały, były na bardzo wysokim poziomie.           

                                              

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr