foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20151125 104757str

 

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy i wróżb. Także w naszej szkole obchodzimy uroczyście ten dzień. 25 XI w klasie I a odbyło się magiczne spotkanie, pełne wróżb. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci dowiedziały się o przyszłości bliskiej i  dalszej za pomocą kart, wosku, andrzejkowych serc oraz wróżby z butami. Konkursy i zabawy przeplecione były dyskotekową muzyką. Rodzice przygotowali babeczki z wróżbami i inne słodkości, które uświetniły dzieciom ten dzień. Zabawa była udana. Szkoda, że ten czas tak szybko minął…

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr