20151125 104757str

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy i wróżb. Także w naszej szkole obchodzimy uroczyście ten dzień. 25 XI w klasie I a odbyło się magiczne spotkanie, pełne wróżb. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci dowiedziały się o przyszłości bliskiej i  dalszej za pomocą kart, wosku, andrzejkowych serc oraz wróżby z butami. Konkursy i zabawy przeplecione były dyskotekową muzyką. Rodzice przygotowali babeczki z wróżbami i inne słodkości, które uświetniły dzieciom ten dzień. Zabawa była udana. Szkoda, że ten czas tak szybko minął…