wystawa mapstrW dniu 28 października klasa I a po raz kolejny udała się do Biblioteki Elbląskiej przy ulicy Świętego Ducha. Tym razem dzieci obejrzały piękną wystawę map. Uczniowie dowiedzieli się wiele ciekawych rzeczy o zwyczajach kulinarnych, strojach ludzi mieszkających w różnych rejonach naszej planety. Z wielkim zainteresowaniem dzieci wyszukiwały na mapach zabytków wybranego kraju.

Wystawa w sposób graficzny przybliżyła dzieciom zwyczaje ludzi mieszkających w innych krajach Europy i na innych kontynentach.

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł