foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160421 114924strDnia 21 kwietnia w bibliotece odbyły się warsztaty literackie z autorką książki „Wyprawa na Maksa” - panią Marleną Popławską-Marek. W zajęciach uczestniczyła kl. VI a. Uczniowie poznali początki pisarskie naszego gościa, pierwsze utwory literackie. Pani Marlena zachęcała uczniów do dzielenia się swoimi pierwszymi pracami oraz mówiła o możliwości ich publikacji. Zachęcała gorąco

uczniów do ciągłego doskonalenia swojego warsztatu pisarskiego. Ciekawym elementem spotkania z pisarką były ćwiczenia polegające na dokończeniu już napisanych fragmentów zdań tak, aby się rymowały. Ćwiczenie to było niezwykle inspirujące dla szóstoklasistów, którzy popuścili wodze swojej wyobraźni. Ich prace były naprawdę ciekawe.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr