foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

1Dnia 22 kwietnia klasy I - III miały spotkanie autorskie z elbląskim pisarzem - panem Wiesławem Piechotą. Na początku wybrani uczniowie z przeczytali krótkie wierszyki naszego gościa,  wprowadzając słuchaczy w odpowiedni nastrój. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem uczniów, którzy dowiedzieli się o pasji pisania Pana Wiesława Piechoty, następnie słuchali czytanych wierszy

i opowiadań pisarza. Mieli też możliwość zadawania pytań naszemu gościowi. Na zakończenie dzieci kupowały książki, w których autor zamieszczał osobiste dedykacje. Książki Pana Wiesława Piechoty są również do wypożyczenia w szkolnej bibliotece.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr