foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

aastrDnia 21 marca 2016 r. w bibliotece szkolnej odbyło się ślubowanie uczniów klasy I na czytelnika. Dzieci dowiedziały się, co to jest biblioteka, jak należy zachowywać się w bibliotece, jakie książki i czasopisma znajdują się w niej znajdują oraz jak należy obchodzić się z książką. Na zakończenie zajęć uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie. Zajęcia uświetnił występ dzieci z klasy IV a i IV b.

Uczniowie: Dominik Kuśmirski, Karolina Kostrzewa, Julia Ługiewicz, Dominika Kaszteranda, Mateusz Romanowski i Kuba Murawski zaprezentowali wiersze J. Brzechwy i M. Konopnickiej o tematyce wiosennej. W tle słuchaliśmy odgłosów wiosny puszczonych z płyty.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr