foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

efefDnia 18 marca 2016 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski dla kl. I - III pt. „Humor w poezji”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci. Uczniowie klas młodszych recytowali wesołe utwory takich poetów jak J. Tuwim, J. Brzechwa czy D. Wawiłow. Jury brało pod uwagę znajomość wiersza, dykcję, prezentację utworu oraz  długość trwania oklasków widowni.

Zwycięzcami zostali:

I miejsce - Vanessa Dudek z kl. II b

II miejsce - Alicja Paziewska z kl. III a

III miejsce - Kasia Kostrzewa z kl. III a 

IV miejsce - Nikola Nowakowska z kl. III a 

Uczniowie otrzymali dyplomy, kolorowe i składane plany lekcji oraz breloczki. 

Zwycięzcom gratulujemy!!!

 

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr