20160223 122230strW lutym biblioteka szkolna zorganizowała wśród uczniów naszej szkoły akcję pt.„Kartka urodzinowa dla Julii”. Julia jest 8 - letnią elblążanką, która od lat zmaga się z białaczką. Obecnie stan zdrowia małej dziewczynki poprawia się - choroba się cofa, a Julia uczęszcza na rehabilitację. Największym marzeniem tej dziewczynki było otrzymanie jak największej ilości kartek urodzinowych.

Nasi uczniowie nie zostali obojętni na pragnienie Julii - wykonali 68 pięknych kartek urodzinowych, które zostaną wysłane na adres domowy małej dziewczynki. Dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do tej pięknej akcji!