foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160223 122230strW lutym biblioteka szkolna zorganizowała wśród uczniów naszej szkoły akcję pt.„Kartka urodzinowa dla Julii”. Julia jest 8 - letnią elblążanką, która od lat zmaga się z białaczką. Obecnie stan zdrowia małej dziewczynki poprawia się - choroba się cofa, a Julia uczęszcza na rehabilitację. Największym marzeniem tej dziewczynki było otrzymanie jak największej ilości kartek urodzinowych.

Nasi uczniowie nie zostali obojętni na pragnienie Julii - wykonali 68 pięknych kartek urodzinowych, które zostaną wysłane na adres domowy małej dziewczynki. Dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do tej pięknej akcji!

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr